Запослени

Запослени

УПРАВА

Зорица Маравић – Директор 

Секретаријат

Марина Средојевић – Референт за ученичка питања

Славица Илић – Секретар

Рачуноводство

Весна Богдановић – административно-финансијски радник

Јелица Малиновић – Шеф рачуноводства

Психолошка – Педагошка служба

Татјана Релић – Весковић – психолог

Снежана Ћулафић – психолог

Библиотекар

Гордана Совиљ

Професори :

Стручно веће српског језика и књижевности и реторике и беседништва:

Ана Аврамовић  –  Српски језик и књижевност

Бобан Додић – Српски језик и књижевност

Игњатовић Станиша – Основи реторике и беседништва

Костић  Верица -Српски језик и књижевност

Гордана Шћепановић – Српски језик и књижевност

Стручно веће друштвене групе предмета

Балашев Душан – Грађанско васпитање

Благојевић Сандра – Историја

Гавриловић Бане – Ликовна култура

Димић Светлана – Историја

Исаиловић Слађана – Социологија, Устав и права грађана

Богосављевић Дагољуб – Верска настава – Православни катихизис

Митровић Александар – Филозофија

Мирсада Пашагић Крунић– Филозофија, Логика

Релић-Весковић Татјана – Грађанско васпитање

Спасојевић Иван – Историја

Ћулафић Снежана – Психологија, Грађанско васпитање

Шановић Сања – Музичка уметност

Стручно веће економске групе предмета

Вребац Миладинка -група економских предмета

Вујашевић Снежана – група економских предмета

Милорадовић Наташа –  група економских предмета

Миљановић Душица –  група економских предмета

Манојловић  Јелена – група економских предмета

Миљковић – Ранђић Наталија – група економских предмета

Максимовић Анита –  група економских предмета

Николић Мирјана – група економских предмета

Прерадовић Моња – група економских предмета

Пауновић Споменка – група економских предмета

Стручно веће  природне групе предмета

Вујић Бранка – Хемија

Гргуревић Јасна – Биологија

Лехки Аника – Географија

Нешковић Јелена – Физика

Стручно веће математике и рачунарства и информатике

Гаговић Весна – Математика

Павловић Милка  – Математика, Рачунарство и информатика

Рајковић Јасмина – Математика

Тодоровић Милица – Рачунарство и информатика

Ћиповић Нинослава  – Математика, Рачунарство и информатика

Стручно веће страних језика                 

Аћимовић Мирјана -Енглески језик

Варићак Марта – Енглески језик

Драгушин  Верица – Енглески језик

Ђорђевић Катарина – Енглески језик

Инђић Слађана – Латински језик, Француски језик

Онимус Сандра – Немачки језик

Стручно веће правне и административне групе предмета   

 

Главаш Перо – група правних предмета

Кривокапић Маја – група правних премета

Малешевић Анита – група правних предмета

Миросављевић Љубица – група правних предмета

Миљановић Душица – група правних предмета

Обрадовић Селена – група правних предмета

Реџић – Иванковић Зорица – група правних предмета

Стојадиновић Софија – група правних предмета

Стручно веће пословне и службене кореспонденције и дактилографије и административног пословања

Лазаревић Дејан – Пословна и службена  кореспонденција, Руски језик

Наставници физичког васпитања и борилачких вештина

Висковић Горан – Физичко васпитање

Митровић Владан – Физичко васпитање

Тешић Милан – Физичко васпитање