Запослени

УПРАВА

Зорица Маравић – Директор

Секретаријат

Славица Илић – Секретар

Рачуноводство

Весна Богдановић – административно-финансијски радник

Јелица Малиновић – Шеф рачуноводства

Психолошка – Педагошка служба

Jaсмина Гордић– психолог

Снежана Ћулафић – психолог

Библиотекар

Гордана Совиљ

Професори :

Стручно веће српског језика и књижевности и реторике и беседништва:

Бобан Додић – Српски језик и књижевност

Игњатовић Станиша – Основи реторике и беседништва

Гордана Шћепановић – Српски језик и књижевност

Стручно веће друштвене групе предмета

Благојевић Сандра – Историја

Гавриловић Бане – Ликовна култура

Димић Светлана – Историја

Соња Живаљевић– Социологија

Чедомир Поповић  – Верска настава – Православни катихизис

Митровић Александар – Филозофија

Мирсада Пашагић– Филозофија, Логика

Зоран Ивковић– Грађанско васпитање

Спасојевић Иван – Историја

Ћулафић Снежана – Психологија, Грађанско васпитање

Светислав Цветић– Музичка уметност

Лехки Аника – Географија, Драмска секција

Стручно веће економске групе предмета

Вујашевић Снежана – група економских предмета

Милорадовић Наташа –  група економских предмета

Миљановић Душица –  група економских предмета

Манојловић  Јелена – група економских предмета

Максимовић Анита –  група економских предмета

Николић Мирјана – група економских предмета

Прерадовић Моња – група економских предмета

Пауновић Споменка – група економских предмета

Стручно веће  природне групе предмета

Ивана Малопарац– Хемија, Биологија

Александра Ристић – Биологија

Балашев Душан – заштита од пожара и заштита на раду

Снржана Шундарић– Физика

Стручно веће математике и рачунарства и информатике

Вребац Миладинка – Рачунарство и информатика

Гаговић Весна – Математика

Рајковић Јасмина – Математика

Тодоровић Милица – Рачунарство и информатика

Ћиповић Нинослава  – Математика, Рачунарство и информатика

Стручно веће страних језика                 

Аћимовић Мирјана -Енглески језик

Милијана Радовић– Енглески језик

Драгушин  Верица – Енглески језик

Ђорђевић Катарина – Енглески језик

Инђић Слађана – Латински језик, Француски језик

Нада Ђокић– Немачки језик

Стручно веће правне и административне групе предмета   

Главаш Перо – група правних предмета, Устав и права грађана

Кривокапић Маја – група правних премета

Малешевић Анита – група правних предмета

Миросављевић Љубица – група правних предмета

Миљановић Душица – –група правних предмета

Обрадовић Селена – група правних предмета

Aлександар Бркић – група правних предмета

Александар Јовановић– група правних предмета

Софија Лазић – група правних предмета

Стручно веће пословне и службене кореспонденције и дактилографије и административног пословања

Лазаревић Дејан – Пословна и службена  кореспонденција, Руски језик

Наставници физичког васпитања и борилачких вештина

Maрко Станковић– Физичко васпитање

Митровић Владан – Физичко васпитање

Зоран Стефанов – Физичко васпитање