60 година

Драги ученици и запослени, честитамо вам Дан школе. Свима треба да нам буде част и привилегија што смо део институције која данас пуни 60 година. Хвала вам што својим ангажовањем доприносите квалитету рада и понашате се одговорно и у складу са околностима.
Желимо вам пуно успеха у даљем учењу и раду. Погледајте шта смо вам припремили овим поводом

Традиционални школски литерарни конкурс поводом Дана школе одржан је и ове школске 2020/21. године.

Професор српског језика и књижевности Станиша Игњатовић председавао је жиријем и прогласио победника. Ментор првопласираног је професор Гордана Шћепановић.

Уживајте читајући рад Стевана Миросављевића, ученика 4/2.

Школске новине Јубиларни Димитрије

Филм ИНФЕКТИВНИ ОТПАДНИЦИ инспирисан је истинитим догађајима.Састављен је од скечева на тему живота са короном: Бомбоница, Деда силеџија, Радио и Милева, Заљубљени, Једна је мајка…Направили су га чланови Позоришне радионице “ДД” у складу са епидемиолошким протоколом

ПРЕМИЈЕРА! STAY TUNED!
Продукција