ПРАВНО БИРОТЕХНИЧКА ШКОЛА Димитрије Давидовић

Добро дошли на сајт школе

ОБАВЕШТЕЊЕ

Према уредби Владе Републике Србије о Допуни уредбе о мерама за спречавање и сузбијање заразне болести КОВИД-19, у периоду од 30. новембра до 18. децембра 2020. године образовно-васпитни рад оствариће се путем наставе на даљину уз коришћење одговарајућих платформи, односно система за управљање учењем и путем јавног медијског сервиса Србије.

Прво полугодиште се завршава 18. децембра 2020. године, а друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године.

Зимски распуст траје од 21. децембра 2020. године до 15. јануара 2021. године.

У Београду,                                                 Психолог

27.11.2020. год. _______________

Снежана Ћулафић

60 година

Драги ученици и запослени, честитамо вам Дан школе. Свима треба да нам буде част и привилегија што смо део институције која данас пуни 60 година.Хвала вам што својим ангажовањем доприносите квалитету рада и понашате се одговорно и у складу са околностима.
Желимо вам пуно успеха у даљем учењу и раду.Посетите наш страниу на сајту и погледајте шта смо вам припремили овим поводом

Школска година почиње у уторак 1. септембра 2020.год.

Ученици I и III разреда крећу у школу у преподневној смени (од 08:00). Ученици II и IV разреда крећу у школу у послеподневној смени (од 14:00). Часови трају 30 минута. Сатница звоњења

ОРГАНИЗАЦИЈ СУСРЕТА СА РОДИТЕЉИМА УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА 31.08.2020. год.

Родитељски састанак за родитеље ученика I/1 и I/2 одељења (смер Правно-пословни техничар)  и одељења I/3 (смер Техничар обезбеђења) биће одрганизован у 17:30 у дворишту школе (улаз из ул. Тошин бунар 17).

Родитељски састанак за родитеље I/4 и I/5 одељења (смер Пословни администратор) биће организован у 18:30 на истом месту. Родитељима ће се обратити директор школе, одељенске старешине и стручни сарадници…. наставак прочитајте овде

УПУТСТВО О МЕРАМА ЗАШТИТЕ ЗДРАВЉА УЧЕНИКА И ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ОСНОВНЕ И СРЕДЊЕ ШКОЛЕ прочитајте овде

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

1 Response to ПРАВНО БИРОТЕХНИЧКА ШКОЛА Димитрије Давидовић

1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Comments are closed.